Konsultacja

Architektoniczna i biuro projektowe

Konsultacja architektoniczna

Klientów z Białegostoku i okolic zapraszam do mojej pracowni Studio Poznańska. Konsultacja architektoniczna może odbywać się osobiście, w siedzibie firmy. Wszystkich zapracowanych, z deficytem czasu, jak też klientów spoza Białegostoku zachęcam do skorzystania z porad on-line. Również w taki sposób możemy zastanawiać się nad koncepcjami, przeprowadzić rozeznanie co do wymagań w kwestii wystroju wnętrz. Jest to bardzo wygodna i szybka forma konsultacji. Jeśli chcieliby Państwo sprzedać korzystnie mieszkanie lub wynająć je, doradzam jakich drobnych zmian można dokonać, aby nie inwestować dużo w zmianę wystroju, ale uzyskać satysfakcjonującą poprawę, która wpłynie na zwiększenie wyceny sprzedaży lub wynajmu.

Lekkie odświeżenie wnętrza poprzez wymianę dekoracji lub zmianę kolorystyki nie musi oznaczać ponoszenia dużych kosztów. Studio Poznańska jest przykładem optymalnych proporcji. W czasie konsultacji przedstawię własne pomysły i sposoby ich realizacji tak, aby zmiany nie kosztowały zbyt wiele. Konsultacje on-line dotyczą również ogólnych koncepcji projektowych – rozmieszczenia wyposażenia, ergonomii i łączą się również z wykonaniem projektu on-line.

Zapraszam do kontaktu i konsultacji w sprawie drobnych rzeczy jak też dużych projektów.

Biuro projektowe

Jeśli mają Państwo pomysł na swoje wnętrze, ale chcą pomocy w doborze kolorów, dekoracji, oświetlenia, moje biuro projektowe zaprasza na konsultacje.

Opracowuję wizualizacje, robię projekty on-line. Doradzam w zakresie koncepcji projektowej. Oferuję Państwu pomoc, towarzysząc w sklepach budowlanych i wyposażenia wnętrz, tak w fazie wstępnej, projektowej, jak również przy dokonywaniu zakupów.

Jestem zorientowana w bieżących trendach i ofercie sklepowej. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas, który tracilibyście na poszukiwanie wszelkich materiałów wykończeniowych, dekoracyjnych i mebli. Znajomość cen i asortymentu różnych sklepów pozwala również na wybranie tego typu rzeczy w dobrym stosunku jakości do ceny.

Wiem, że dla wielu ludzi ten etap jest nużący, dlatego wspomogę Państwa profesjonalną pomocą przy decyzjach i zakupie. Coś, co wielu ludziom spędza sen z powiek i staje się drogą przez mękę, dzięki mojej pomocy będzie przeprowadzone sprawnie i szybko.