KONTAKT Z NAMI

Wystrój wnętrz: salon, sypialnia, kuchnia

Istnieją podróże małe i duże. Jest też taka, w której nie ruszamy się z miejsca, a jednocześnie pokonujemy dystans w głąb własnych inspiracji. Ruszamy w podróż po stylach architektonicznych, aktualnych trendach. Odkrywamy moc nowoczesnych rozwiązań i chociaż fizycznie nie wyjeżdżamy w świat, taka wyprawa wymaga dużego zaangażowania i pochłania wiele energii. Moje biuro projektowe chętnie odciąży Państwa i odbędzie tę ważną podróż razem, będąc przewodnikiem, doradcą i partnerem.

Jestem świetnie zorientowana w najnowszych trendach, nowoczesnych technologiach budowlanych i wykończeniowych. Wystrój wnętrz nie ma dla mnie tajemnic. Każde pomieszczenie wymaga indywidualnego podejścia. Domy i mieszkania mają spełniać inne funkcje, a biura, sklepy, czy lokale usługowe jeszcze inne. To, co nadaje się do jednego typu, nie będzie współgrać z innym rodzajem. Przestrzeń prywatna ma dawać poczucie bezpieczeństwa i najlepsze warunki do relaksu, chociaż są tam również pomieszczenia, których rolą jest inspirowanie do działania.

Nie ma projektów uniwersalnych. Styl etno lub jakikolwiek inny będzie spełnieniem marzeń jednej grupy klientów, inni będą czuć się w takim otoczeniu źle, co przekłada się na komfort użytkowania.

Wystrój wnętrz: salon, sypialnia, kuchnia Białystok
Wizualizacja wnętrz 3D Białystok i Warszawa

Wizualizacja wnętrz 3D

Podróż przez style, rozpoznanie, czy coś będzie dobre dla danego klienta, jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym, bo efekt finalny pozostaje na dłuższy czas, poza tym, inwestuje się w to zazwyczaj większą kwotę pieniędzy. Dlatego dużą wagę przykładam do rozpoznania ulubionych stylów klienta, doboru sprzętów, jego stylu życia, dzięki czemu powstaje projekt i wizualizacja wnętrz, którą poprzedzają wizyty w sklepach z materiałami budowlanymi i elementami wystroju wnętrz.

Sklepy odwiedzam towarzysząc klientowi lub samodzielnie – w zależności od tego, czy zadanie wykonuję samodzielnie, czy nie. Niektórzy klienci, po początkowym rozpoznaniu potrzeb zostawiają mi wolną rękę i koncentrują się na innych aspektach swojego życia, a inni chcą uczestniczyć w całym procesie, dlatego wspólnie odwiedzamy sklepy i wspólnie decydujemy o farbach, sprzętach, dodatkach i wszystkim, co potrzebne jest do nowego wnętrza.

Oprócz wizualizacji (rysunku 3D), opracowuję dokumentację projektową, na którą składają się dokładne rysunki techniczne dla wykonawców – z zestawieniem kosztów, użytych materiałów, listą sprzętów.

Wahasz się skorzystać z pomocy architekta, bo nie wiesz czy zaprojektuje idealne dla Ciebie wnętrze? Czy będzie Cię na to stać? Ile czasu to będzie trwało? - sprawdź szczegóły mojej oferty. Nie wiesz czy spodoba Ci się efekt końcowy? - zamów "testowy" projekt NA START wybranego pomieszczenia w promocyjnej cenie.

NASZA OFERTA   SPRAWDŹ PROMOCJĘ

Nasze profile społecznościowe:

Studio Poznanska - facebookicon Studio Poznanska - instagramicon