KONTAKT Z NAMI

Zdjęcie pochodzi ze strony https://plndesign.pl/talukko-polaczenie-niebanalnej-formy-wysokogatunkowymi-materialami/

Warsaw Home to międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, odbywają się one w hali PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie to powstało w celu stworzenia platformy biznesowej dla międzynarodowych spotkań producentów i importerów z branży meblowo – dekoracyjnej, ale również przedstawienia pasjonatom wnętrz najnowszych trendów. Warsaw Home to miejsce, w którym spotykają się architekci, projektanci wnętrz, dekoratorzy, właściciele firm, sklepy oraz klient indywidualny.

Druga edycja Warsaw Home, która odbędzie się w dniach 6 – 8 października, zapowiada się na największe wydarzenie wnętrzarstwa w Europie Środkowo-Wschodniej, plany imponują rozmachem i skalą. W imprezie uczestniczyć będą największe gwiazdy światowego i polskiego designu m.in. Pierre Frey oraz duet Neri & Hu, a swoje produkty zaprezentuje ponad 600 marek, wśród których nie zabraknie największych globalnych firm, takich np. jak Vitra. Ekspozycje zajmą prawie 65 tys. m2. A to nie jedyne atrakcje!

„Odwaga”- to hasło tegorocznej edycji targów pod Warszawą. Nawiązuje ono do pierwszej, wyjątkowo udanej edycji tego wydarzenia. Po jej sukcesie organizatorzy podnieśli sobie poprzeczkę i w tym roku w Targi Warsaw Home przygotowane zostały z wielkim rozmachem. Liczba wystawców i wielkość powierzchni ekspozycyjnej w stosunku do ubiegłego roku już zostały potrojone! Szereg ciekawych konferencji, wykładów i paneli dyskusyjnych zapełnionych wielkimi nazwiskami i godnymi zainteresowania tematami – to powody, dla których trzeba tam być!

POLAND DESIGN FESTIVAL 2017

Kreatywnym wydarzeniem odbywającym się w ramach targów Warsaw Home jest Poland Design Festival. Jest to miejsce, w którym polscy designerzy, projektanci wnętrz, biura projektowe, przedstawią swoje usługi oraz produkty ( wśród nich pojawią się takie marki jak: Wood Paper, Talukko, Un’common). Wzornictwo przemysłowe, dekoracje, architektura oraz grafika to motywy przewodnie tego wydarzenia. Podczas najbliższej edycji wydarzenia będziemy mogli podziwiać rzeczy o wyjątkowych walorach estetycznych i wzorniczych, wśród nich znajdą się: meble, dekoracje, akcesoria, upominki, moda i biżuteria. Na Poland Design Festival warto tego roku się pojawić, nie tylko, jeśli jesteś projektantem, który chce zaprezentować swój produkt. Będzie to, z pewnością, idealne miejsce też dla tych, którzy potrzebują oryginalnej inspiracji dotyczącej aranżacji wnętrz ( zwłaszcza, że będzie tam możliwość darmowych konsultacji z projektantami wnętrz i okazja zakupu wyjątkowych rzeczy).