Projektowanie mebli na wymiar

Meble na zamówienie

Projektant mebli

Współczesne warunki dają niesamowity komfort projektowania wszelkiego typu powierzchni mieszkalnych, biurowych i usługowych. Możemy swobodnie realizować swoje pomysły lub dostosowywać istniejącą przestrzeń dając jej nowe życie. Projektowanie mebli jest ważnym i ciekawym zajęciem. Wszystkim, którzy potrzebują niestandardowego wyposażenia wnętrz, oferuję usługę wykonania projektu i nadzoru realizacji zlecenia. Dobrze wiem, jak ważne są ładne i funkcjonalne meble, dlatego jako projektant mebli dokładam starań, abyście Państwo byli zadowoleni z efektu końcowego i cieszyli się użytkowaniem swoich nowych mebli każdego dnia.

Co sprawia, że klienci decydują się na projektowanie mebli na zamówienie? Powodów jest kilka. Wydawałoby się, że obecnie asortyment sklepów meblarskich jest tak szeroki, że nie potrzeba niczego więcej. Nic bardziej mylnego. Najpopularniejszym budownictwem w naszym kraju są mieszkania wielorodzinne. Cena mieszkania jest ściśle uzależniona od metra kwadratowego jak również położenia. Inne ceny dyktuje rynek w ścisłym centrum miasta, zwłaszcza dużego, inne na przedmieściach lub małych miejscowościach. Bardzo wiele mieszkań rynku wtórnego ma dosyć małe i nieustawne mieszkania, gdzie właściciele muszą ciągle balansować między ilością powierzchni użytkowej a przestrzenią, która jest potrzebą chyba każdego człowieka. Funkcjonalność a wygląd.

Projektowanie mebli na zamówienie

Meble na wymiar i ich projektowanie to ścisły związek sztuki wnętrzarskiej ze zmysłem technicznym. Współgranie obu tych rzeczy zapewni ładny wystrój wnętrz i ich wysoką funkcjonalność.
Czy można jeszcze zrobić w tym zakamarku jedną szafeczkę, czy już nie? Jeśli mają Państwo takie dylematy i stoją przed wyzwaniem umeblowania swojego mieszkania, zapraszam do współpracy z moją firmą. Studio Poznanska jest odpowiedzią na wszelkie problemy z projektowaniem sprzętów domowych i biurowych.

Potrzeba mebli na zamówienie często wynika nie tylko z metrażu, ale indywidualizmu. Oferty sklepów mimo, że wydają się dość bogate, wpisują się tylko i wyłącznie w jakiś standard. Katalogowe wymiary, modele modne w danym sezonie. Nie każdemu to odpowiada, dlatego wszystkich tych, którzy pragną czegoś więcej, zapraszam do kontaktu. Wspólnie stworzymy wnętrza na miarę Państwa potrzeb.

Meble kuchenne na wymiar projektowanie

Marzycie Państwo o pięknej i funkcjonalnej kuchni, a nie wiecie jak się do tego zabrać? To pomieszczenie spędzało sen z oczu wielu osobom. Jest najbardziej pracochłonne, wymaga podjęcia bardzo wielu decyzji. Setki przejrzanych stron internetowych z poradami. Kilkadziesiąt odwiedzonych sklepów ze sprzętem AGD, zlewozmywakami i meblami. I ciągle nic. Wybór frontów meblowych i uchwytów ciąży świadomością, że będziecie na to patrzeć przez kilka najbliższych lat?

Meble kuchenne na wymiar nie mają dla mnie tajemnic. Ich projektowanie jest ciekawym wyzwaniem dla mojego zmysłu artystycznego, ale również niezłą łamigłówką intelektualną, zwłaszcza w przypadku małych lub nietypowych wnętrz. Zachowanie ergonomii jest tu szczególnie ważne, bo ułatwia proces przygotowania potraw. Kuchnia to często serce domu. Uwzględniam wszelkie tego typu aspekty i dostosowuję projektowane meble do gustu i wymagań praktycznych klienta.