KONTAKT Z NAMI

Architekci wnętrz

Co myślicie Państwo o wystroju Waszych wnętrz? Jakie są te Wasze, wymarzone domy i mieszkania? Jak spędzacie w nich czas, czy służą Wam przede wszystkim do wypoczynku, a może również do pracy?

W moim biurze projektowym wiem, że kluczem do sukcesu we współpracy z naszymi klientami jest dobre rozeznanie w tego typu sprawach jak styl życia, upodobania, ulubione kolory itp. Inaczej będzie np. wyglądała kuchnia kogoś, kto nie przepada za gotowaniem, a inaczej tych, którzy są pasjonatami sztuki kulinarnej i spędzają w tym pomieszczeniu większość wolnego czasu. Mieszkanie osoby aktywnej, spędzającej w nim mało czasu ma inne cechy niż mieszkanie domatora. Architekci wnętrz muszą uwzględnić wszelkie aspekt trybu życia i upodobań.

Współpraca ze mną opiera się na rozeznaniu tego typu rzeczy na etapie początkowym. Oprócz wyglądu satysfakcjonującego Państwa gusta, pragnę uzyskać jak najlepszą funkcjonalność, dopasowaną do Państwa potrzeb.

Architekci wnętrz Białystok
Projektanci wnętrz Białystok

Projektanci wnętrz

Tworzę przestrzeń do mieszkania. Tworzę przestrzeń do życia.

„…dom był lunetą dzieciństwa
dom był skórą wzruszenia
policzkiem siostry
gałęzią drzewa…”

Dom jest częstym motywem często wykorzystywanym w różnych dziedzinach sztuki. Eksploatują go nie tylko pisarze i poeci, ale również malarze i kompozytorzy. Tęsknota za ciepłem i bezpieczeństwem nie opuszcza żadnego człowieka i towarzyszy każdemu na co dzień. Mury, budynek nie oznaczają jeszcze domu, bo dom tworzą ludzie. Jednak nawet minimaliści potrzebują jakiejś koncepcji spójnej z ich wnętrzem, kolorystyką, temperamentem i stylem życia. Projektanci wnętrz doskonale zdają sobie z tego sprawę i wiedzą, że szczegóły techniczne to nie wszystko.

Wyczucie stylu klienta to podstawowa cecha mojej działalności. Na pierwszym spotkaniu poznaję Państwa wymagania co do estetyki, przyzwyczajenia, rytm dzienny i tego typu sprawy. Jeśli nie mają Państwo koncepcji co do wystroju, opracuję i przedstawię własne koncepcje stworzone na podstawie wywiadu i własnych obserwacji. Razem tworzymy Państwa przestrzeń wybierając się do sklepów i wybierając kolory ścian, dodatki i wszelkie sprzęty, które wyposażą dom lub mieszkanie, tworząc jednocześnie komfortowe warunki życia zgodnego z Państwa preferencjami.
Zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie wykorzystuję do projektowania jedynych w swoim rodzaju wnętrz, które spełniają Państwa oczekiwania.

Wahasz się skorzystać z pomocy architekta, bo nie wiesz czy zaprojektuje idealne dla Ciebie wnętrze? Czy będzie Cię na to stać? Ile czasu to będzie trwało? - sprawdź szczegóły mojej oferty. Nie wiesz czy spodoba Ci się efekt końcowy? - zamów "testowy" projekt NA START wybranego pomieszczenia w promocyjnej cenie.

NASZA OFERTA   SPRAWDŹ PROMOCJĘ

Nasze profile społecznościowe:

Studio Poznanska - facebookicon Studio Poznanska - instagramicon