KONTAKT Z NAMI

W pracy kieruję się kilkoma złotymi zasadami, które pozwalają na jasne warunki współpracy z klientami oraz doskonałe efekty. Jak każdy, dobry projektant wnętrz stawiam przede wszystkim na dialog z klientem, dokładność, terminowość, odpowiedzialność. Praca przy wystroju wnętrz jest piękną, ale często dość trudną podróżą i zależy mi, żebyśmy przebyli ją jak najlepiej. Satysfakcjonujący proces jak i efekty końcowe są moim priorytetem.

Dialog z klientem pozwala na dokładne poznanie trybu życia, jego estetyki, oczekiwań. Słucham uważnie i obserwuję, bo pozwala to na stworzenie projektu maksymalnie dopasowanego do klienta.
Mając świadomość, że przeszkodami są zazwyczaj drobne rzeczy, dbam o szczegóły i detale na każdym etapie współpracy i projektowania. Z rozwagą ustalam terminy realizacji. Zależy mi na wywiązywaniu się z zobowiązań w obiecanym czasie.

Projekty powinny być dla ludzi, a nie ludzie dla projektów – tę złotą maksymę zna każdy, najlepszy projektant wnętrz. Design nie może być oderwany od rzeczywistości, ale ma bardzo dobrze komponować się z całością, przede wszystkim ludźmi, którzy będą tam obecni. Ludzie oczekują funkcjonalności i wygody, więc to im oferuję wykonując autorskie projekty. Wyobraźnia podsuwa mi pomysły, które przeistaczają otaczającą przestrzeń w nowe miejsce, w którym człowiek czuje się dobrze, które spełnia odpowiednią dla danego typu pomieszczeń funkcję – wypoczynkową lub pobudzającą do działania.

W mojej pracy bardzo ważna jest estetyka – spójne z otoczeniem wnętrza – gustowne, eleganckie, przytulne. Po rozpoznaniu potrzeb klienta, projektuję tak, aby czuł się tam dobrze, jak w swoim drugim, dobrze dopasowanym ubraniu.

Studio Poznańska - Margita Poznańska | Projektowanie wnętrz - Białystok
 

ZASADY, KTÓRYMI KIERUJĘ SIĘ W PROCESIE PROJEKTOWANIA WNĘTRZ I ICH REALIZACJI:

 

 1. FUNKCJONALNOŚĆ
  „Ludzie ignorują projekt, który ignoruje ludzi” –wnętrze musi przede wszystkim dobrze spełniać swoja funkcję – być wygodnym miejscem do mieszkania lub pracy,
 2. ESTETYKA
  wnętrza spójne stylowo, gustowne i eleganckie mają wpływ na nasz dobry nastrój i samopoczucie,
 3. DIALOG Z KLIENTEM
  znajomość Twoich potrzeb i oczekiwań ułatwia mi stworzenie projektu jak najbardziej dopasowanego do Twojego trybu życia, przyzwyczajeń i estetyki,
 1. DOKŁADNOŚĆ
  dbałość o szczegóły i detale na każdym etapie projektowania, w aspekcie funkcjonalnym i estetycznym,
 2. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  za wygląd i funkcjonowanie najważniejszego dla Ciebie miejsca, w którym żyjesz lub pracujesz, nieustannie doskonalę swoje umiejętności,
 3. TERMINOWOŚĆ
  zależy mi, aby proces projektowania i realizacji przebiegł sprawnie i w założonym czasie,
 1. PASJA
  pozwala na pełne zaangażowanie jak i czerpanie radości z procesu tworzenia i współpracy z klientem,
 2. KREATYWNOŚĆ
  podejście z otwartym umysłem do każdej nowej przestrzeni, przeistoczenie jej w wyjątkowe miejsce do życia,
 3. PONADCZASOWOŚĆ
  dobry projekt nie powinien tracić na wartości wraz z czasem , przemijająca modą i trendami

Wahasz się skorzystać z pomocy architekta, bo nie wiesz czy zaprojektuje idealne dla Ciebie wnętrze? Czy będzie Cię na to stać? Ile czasu to będzie trwało? - sprawdź szczegóły mojej oferty. Nie wiesz czy spodoba Ci się efekt końcowy? - zamów "testowy" projekt NA START wybranego pomieszczenia w promocyjnej cenie.

NASZA OFERTA   SPRAWDŹ PROMOCJĘ

Nasze profile społecznościowe:

Studio Poznanska - facebookicon Studio Poznanska - instagramicon