KONTAKT Z NAMI

Dekorator wnętrz

Chcecie Państwo zmienić kolorystykę swoich pomieszczeń? A może potrzebujecie pomocy w wymianie mebli? Macie potrzebę zmiany swojego otoczenia, a nie możecie znaleźć koncepcji? Moje biuro projektowe oferuje swoją pomoc we wszystkich wymienionych przypadkach, jak też projektowaniu od A do Z. Dekorator wnętrz najpierw rozpozna Państwa potrzeby dotyczące estetyki, funkcji pomieszczeń i oczekiwań. Właściwe dobranie kolorów, dodatków i zorganizowania przestrzeni tak, aby była ładna, przyjazna i funkcjonalna jest naszą pasją, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Towarzyszymy im w ciągu całego procesu projektowania i zmiany wystroju, również przy robieniu zakupów.

Jak ważny jest dom i jego wystrój, wiedzieli już nasi przodkowie. Literatura obfituje w wiele cytatów i wypowiedzi sławnych ludzi, takich jak np. Gabriela Zapolska, która powiedziała: „Szczęśliwa jestem, że już jestem w domu. Dla kobiety nie ma jak dom. Ja to zawsze powtarzać będę.” Pisarka myliła się w jednym – dom jest ważny nie tylko dla kobiety, ale każdego człowieka.

Dekorator wnętrz Białystok
Dekorator witryn sklepowych

Dekorator witryn sklepowych

Pory roku zmieniają się tak szybko jak w kalejdoskopie, a kalendarz przypomina o nadchodzących, różnych okazjach. To znak, że warto zmienić witrynę sklepową. Odpowiednimi dodatkami podkreślić nadchodzącą okazję, właściwie wyeksponować oferowany towar, a wszystko to zrobić z dużym smakiem i tak, aby przyciągnąć jak najwięcej kupujących. Witryna sklepowa jest sposobem komunikacji z klientami i sposobem na to, aby przekroczyli próg sklepu.

Tradycja dekorowania witryn sięga ubiegłych wieków. Od początku dekorator witryn sklepowych był połączeniem artysty i architekta. Znane i uznane od lat marki przywiązują ogromna wagę do wyglądu witryn swoich sklepów, zatrudniając artystów plastyków i tworząc kompozycje, które są swoistymi dziełami.

Dekorator wnętrz sklepowych

Co musi wiedzieć dekorator wnętrz sklepowych? Powinien posiadać wiedzę architektoniczną, z zakresu marketingu, wiedzę na temat różnych przepisów, które musi spełniać lokal. Ciąży na nim duża odpowiedzialność, ponieważ musi stworzyć wnętrze, które zapewni wysokie obroty jego klientowi poprzez stworzenie odpowiedniego komfortu dla kupujących oraz dobre warunki pracy zatrudnionym tam osobom.

Wnętrza sklepowe to nie lada wyzwanie, które dodaje mi skrzydeł. Studio Poznańska chętnie podejmuje się takich zadań dbając o spójność całej koncepcji projektowej jak też dba o wszelkie detale.

Projektowanie wnętrz Białystok - Margita Poznańska

Wahasz się skorzystać z pomocy architekta, bo nie wiesz czy zaprojektuje idealne dla Ciebie wnętrze? Czy będzie Cię na to stać? Ile czasu to będzie trwało? - sprawdź szczegóły mojej oferty. Nie wiesz czy spodoba Ci się efekt końcowy? - zamów "testowy" projekt NA START wybranego pomieszczenia w promocyjnej cenie.

NASZA OFERTA   SPRAWDŹ PROMOCJĘ

Nasze profile społecznościowe:

Studio Poznanska - facebookicon Studio Poznanska - instagramicon