Aranżacja wnętrz

Domowych, Biurowych, Sklepowych

Aranżacja wnętrz

To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić by miał w sobie duszę.”

Zielony czy niebieski? Oświetlenie górne czy głównie punktowe? Wybór rodzaju mebli, dodatków lub stworzenie całej koncepcji doprowadza wielu ludzi do bólu głowy. Odpowiednia pomoc to oszczędność czasu i nerwów. Dbam, aby moi klienci nie musieli zmagać się z wszystkim, co dotyczy wystroju wnętrz.

Aranżacja wnętrz to wyzwanie, przed którym lubię być stawiana. Moje biuro projektowe towarzyszy Państwu na każdym etapie projektu i realizacji przedsięwzięcia. Pracuję również samodzielnie po rozpoznaniu Państwa potrzeb i upodobań – to już zależy od Was. Dokładam starań żeby efekt końcowy pokrywał się z estetyką klienta i był maksymalnie funkcjonalny. W każdy projekt wkładam coś, co sprawia, że dom lub mieszkanie staje się bliższe cytowanym słowom z piosenki Alicji Majewskiej. Dzięki kolorom, dodatkom i wyposażeniu tworzę Państwu i przekazuję zaczątek duszy – Państwa wnętrz, w których będziecie czuć się najlepiej na świecie.

Aranżacja wnętrz biurowych

Wysoko funkcjonalne, estetyczne, przyjazne pracownikom, zgodne z normami BHP i wszelkimi innymi przepisami, spójne z wizerunkiem firmy – takie są wnętrza biur projektowanych w mojej pracowni Studio Poznańska. Chcę, aby ludzie, którzy przebywają w nich przez dużą część doby, a tym samym swojego życia, mogli czuć się tam dobrze, mając jednocześnie komfortowe warunki pracy.

Prz wstępnym planowaniu rozpoznaje, czy przestrzeń nie może rozpraszać, czy też ma inspirować i zmuszać do działania, ponieważ aranżacja wnętrz biurowych ma wiele twarzy. Z Państwem dobierzemy najlepszą z nich, świetnie współgrającą z Waszą branżą i pracownikami. Sprawię, że wszyscy będą czuć się dobrze, komfortowo, a jednocześnie będą mieć możliwość lepszego wykonywania swojej pracy.

Aranżacja wnętrz sklepowych

Zauważasz utrzymujący się spadek zysków ze sprzedaży towaru w swoim sklepie? Klienci mijają witryn Twojego sklepu i idą dalej? Może to znak, że już czas coś zmienić w środku? Wymiana dekoracji, czy totalna zmiana wszystkiego? To już zależy od Ciebie, ale aranżacja wnętrz sklepowych to część projektowania wnętrz, w której czuję się jak ryba w wodzie. Sprawnie poruszam się, pływam w oceanie swojej wyobraźni wymyślając ciekawe koncepcje, przekuwając je na konkretne projekty.

Możemy wspólnie zastanowić się i opracować plan, który odwróci tendencję spadkową Twoich zysków. Dołożę starań, aby klienci znów chętnie zaglądali do środka. Ludzie są wzrokowcami, wykorzystajmy to!